Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Lady Gaga

LADY GAGA - Pronásleduje mě ďábel!

21. února 2012 v 16:39

STARS: Lady Gaga - Pronásleduje mě ďábel! - foto

Zpěvačka se obává, že největší nebezpečí jí hrozí ve spánku...
Stejně jako například MIchael Jackson a spousta jiných stars, i LG věří, že existují bytosti mezi nebem a zemí, které škodí všem smrtelníkům. Právě proto se star obrátila na duchovního poradce a lékaře Deepaka Chopru, který v minulosti pomáhal v boji proti temným silám i MJ. Gaga věří, že spiritualista jí pomůže zbavit se šílených snů a obavy z toho, že ji v noci pronásleduje ďábel.

Lady Gaga vypráví: "Neustále se mi opakuje jeden sen. V mém domě je fantom, který mě vede do pokoje, kde je blondýna se svázanými končetinami."

Se svým snem se star svěřila Deepakovi: "Řekla jsem mu, že mám pocit, jako by se nějaký ďábel snažit zmocnit mé duše. On se smál a řekl mi, že se nic takového neděje, že tyto sny pocházejí z mé vlastní fantazie a až se s těmito představami vyrovnám, samy zmizí."

I přes doktorova uklidňující slova se zpěvačka obavy z temných sil nezbavila a prohlašuje, že chce být uvedena do hypnotického stavu:"Jsem velmi spirituální člověk a Deepak mě inspiroval k tomu, abych pohlédla ještě mnohem hlouběji do svého nitra. Těším se, že se o sobě dozvím mnohem víc a možná se pak lépe vyrovnám se svými sny."

Zdroj:bravo.cz

Lady GaGa: Nenávidím Vánoce!

18. prosince 2010 v 13:20
LONDÝN Zpěvačku Lady Gaga nikdy neuvidíme v kostýmu vánočního stromku či ozdoby. Ona totiž Vánoce přímo nesnáší. Je to nejméně oblíbeným obdobím roku, který vždycky přetrpí. Jakmile začne Silvestr, je šťastná, že je vše pryč. A když potká Santu Clause? Nejraději by ho propíchla podpatkem.


Lady Gaga koncertovala tento týden v londýnské O2 aréně a předvedla tam píseň Merry Christmas Everyone od Shakin´ Stevens. Ovšem po svém vystoupení oznámila fanouškům, že Vánoce nemá ráda. Nebylo to ale překvapující, protože už během písně vytáhla z publika figurínu Santy Clause a urvala mu hlavu. Pak si na Santu stoupla svými jehlovými podpatky a zařvala: "Nenávidím Vánoce!"

Gaga se v Londýně také nečekaně objevila na koncertu skupiny Semi Precious Weapons, kdy ji frontman skupiny Justin Tranter přivítal slovy: "Moje sestra, moje spřízněná duše, Lady fucking Gaga!"

Lady - 1 nádherná fotka

11. prosince 2010 v 11:44
DeniCZa.blog.cz

Omalovánky → Lady Gaga

7. listopadu 2010 v 16:33

Lady Gaga

30. října 2010 v 18:58
DeniCZa.blog.cz

Lady Gaga - stardoll

30. srpna 2010 v 19:16
Ještě jsem oblíkla Gagu :)
DeniCZa.blog.cz
DeniCZa.blog.cz

Lady - Zahajovací zpráva z Tween Gaga

25. srpna 2010 v 19:49
Lady Gaga si oblíbila Twitter, natočila videjko, kde má i čepici na hlavě se znakem Twitter

Lady - Gagakoh (20.4. 2010)

30. června 2010 v 11:33
DeniCZa.blog.cz
DeniCZa.blog.cz

Avatary - Lady Gaga

9. června 2009 v 20:12


Lady Gaga

24. května 2009 v 14:14 
 

Reklamapixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka