Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Prosinec 2013

Koho letos na internetu hledalo nejvíc lidí?

18. prosince 2013 v 14:58 Extra s Madonnou
Koho letos na internetu hledalo nejvíc lidí?

1. Beyoncé
2. Kim Kardashian
3. Rihanna
4. Taylor Swift
5. Madonna
5. Madonna

Kanadský idol dívek Justin Bieber, jenž byl loni druhý, se i přes své četné průšvihy propadl na šestou příčku. Dále se do TOP 10 probojovaly Nicki Minaj (30) a Miley Cyrus. Osmá pozice pak patří herečce Amandě Bynes (27), která letos nechvalně proslula svými psychickými problémy a alkoholovo-drogovými excesy.

Slavná zpěvačka poslala k vodě o třicet let mladšího tanečníka

18. prosince 2013 v 14:40 Extra s Madonnou

Tahle dáma si to může dovolit: Slavná zpěvačka poslala k vodě o třicet let mladšího tanečníka

Madonna a Brahim spolu byli viděni ještě koncem listopadu.
Madonna a Brahim spolu byli viděni ještě koncem listopadu.

Romance, které všichni zpočátku dávali životnost pár týdnů, nakonec vydržela tři roky. Po tak dlouhé době pětadvacetiletý čokoládový tanečník Brahim Zaibat omrzel popovou královnu Madonnu (55). Rozchod má i svůj oficiální důvod. V prohlášení se hovoří o nemožnosti skloubení pracovních povinností obou partnerů.


Zatímco zpěvačka tráví většinu času v New Yorku (pokud právě nepodniká koncertní šňůru po světě), Brahim podepsal smlouvu k účinkování v soutěži StarDance, jenže ve francouzské mutaci... S ohledem na jeho profesi se dá očekávat, že by v soutěži mohl nějaký ten pátek posečkat. Vždyť taneční umění bylo i to, co uhranulo slavnou pěnici. S Brahimem se seznámili během nacvičování společné choreografie. Kdo ví, zda se Madonna neobává, že to samé potká Brahima i s jeho taneční partnerkou ze soutěže Katrinou Patchett. Zpěvačka se navíc údajně vyjádřila, že jí soutěž přijde laciná.

Někteří lidé z Madonnina okolí se však domnívají, že za rozchodem stojí někdo třetí. A to zpěvaččin exmanžel Sean Penn, s nímž ji v poslední době pojilo několik charitativních projektů, kterých se společně účastnili. Penn se navíc před časem nechal slyšet, že je jeho ex velice sexy.

Beyoncé napodobila Madonnin klip

18. prosince 2013 v 14:17 Extra s Madonnou
Beyoncé napodobila Madonnin klip Justify My Love & Hollywood

MADONNA

klip Hollywood
ale je BEZ zvuku, to mě naštvalo :/

Justify My Love


BEYONCÉ
Haunted
celé VIDEO

Screen fotkypixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka