Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Květen 2012

MADONNA - SOME GIRLS

20. května 2012 v 20:55 Videoklipy s Madonnou
Supr song s Madonnou

V Japonsku se draží šálek z kterého pila Lady Gaga. Cena je na milionu korun

2. května 2012 v 14:40 Extra s Lady
Fanoušci přihazující v japonské online charitativní aukci, v níž se draží čajový šálek, z nějž pila americká popová zpěvačka <ą href="http://www.osobnosti.cz/lady-gaga.php">Lady Gaga, už k dnešnímu dni vyšroubovali cenu přes čtyři miliony jenů (téměř 950.000 korun). Dražba přitom potrvá ještě pět dní, napsala agentura AFP.
Šálek s podšálkem Lady Gaga použila na loňské tiskové konferenci v Tokiu tři měsíce poté, co v březnu zničilo značnou část japonského pobřeží mohutné zemětřesení a následná vlna cunami. Lady Gaga tehdy řekla novinářům, že by chtěla šálek s otiskem své rtěnky, autogramem a japonským nápisem: Modlíme se za Japonsko, vydražit. Všechny peníze budou použity na pomoc mladým japonským umělcům, kteří by chtěli studovat v USA.

Šálek byl umístěn na "Japan Auctions" internetového serveru Yahoo! v pondělí v poledne s vyvolávací cenou jednoho jenu. Dražba má skončit v neděli 14:00 GMT (16:00 SELČ). Do dnešního rána bylo přihozeno více než pětsetkrát a nejvyšší nabídka dosáhla 4,1 milionu jenů.
pixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka