Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Únor 2012

LADY GAGA - Pronásleduje mě ďábel!

21. února 2012 v 16:39 Lady Gaga

STARS: Lady Gaga - Pronásleduje mě ďábel! - foto

Zpěvačka se obává, že největší nebezpečí jí hrozí ve spánku...
Stejně jako například MIchael Jackson a spousta jiných stars, i LG věří, že existují bytosti mezi nebem a zemí, které škodí všem smrtelníkům. Právě proto se star obrátila na duchovního poradce a lékaře Deepaka Chopru, který v minulosti pomáhal v boji proti temným silám i MJ. Gaga věří, že spiritualista jí pomůže zbavit se šílených snů a obavy z toho, že ji v noci pronásleduje ďábel.

Lady Gaga vypráví: "Neustále se mi opakuje jeden sen. V mém domě je fantom, který mě vede do pokoje, kde je blondýna se svázanými končetinami."

Se svým snem se star svěřila Deepakovi: "Řekla jsem mu, že mám pocit, jako by se nějaký ďábel snažit zmocnit mé duše. On se smál a řekl mi, že se nic takového neděje, že tyto sny pocházejí z mé vlastní fantazie a až se s těmito představami vyrovnám, samy zmizí."

I přes doktorova uklidňující slova se zpěvačka obavy z temných sil nezbavila a prohlašuje, že chce být uvedena do hypnotického stavu:"Jsem velmi spirituální člověk a Deepak mě inspiroval k tomu, abych pohlédla ještě mnohem hlouběji do svého nitra. Těším se, že se o sobě dozvím mnohem víc a možná se pak lépe vyrovnám se svými sny."

Zdroj:bravo.cz

MADONNA at Super Bowl

11. února 2012 v 12:00 Foto s Madonnou
Přináším fotky Madonny, kde dělá různé stojky apod. Je to borka. Nato že ona má přes 50 let a já o hodně méně, tak to co ona dokáže, tak já ne :D


Tu je VIDEO:

Stojí to fakt za to...Madonna je BORKA

Četla jsem že bude mít zase koncerty, tak to je prostě úža

Madonna zvěřejnila svou první písničku z alba M.D.N.A

4. února 2012 v 9:38 Extra s Madonnou
Mám radost, Madonna má nový song - článek tu:

Nový klip je na světě! Madonna zvěřejnila svou první písničku z alba M.D.N.A

LOS ANGELES Americká popová zpěvačka Madonna dnes zveřejnila video písničky Give Me All Your Luvin' ze svého nadcházejícího alba M.D.N.A

V klipu vystupují také rapperky Nicki Minaj a M.I.A. Kolem Madonny se pohybuje sbor hráčů amerického fotbalu a vůbec celý klip je laděn do sportovní tematiky. Madonna bude tuto a další tři písničky zpívat v neděli v Indianapolis v poločase finále ligy amerického fotbalu, Super Bowl.


Je to praštěný a legrační klip, i když roztleskávačky bez tváře v pozadí jsou spíš strašidelné než zábavné, poznamenal americký hudební časopis Rolling Stone.

Je to jen drobnost. Ale má ten druh humoru, kterého by Madonna vždy potřebovala víc, napsal list New York Daily News.

Album M.D.N.A. má vyjít v březnu.


VIDEO nového songu *ZDE*


ZDROJ: http://www.osobnosti.cz/
pixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka