Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Prosinec 2010

Eva Longoria - 1 foto

18. prosince 2010 v 13:30 Eva Langoria
Našla jsem 1 zajímavou fotku Evy, jak se na ní koukaj =D
DeniCZa.blog.cz

Lady GaGa: Nenávidím Vánoce!

18. prosince 2010 v 13:20 Lady Gaga
LONDÝN Zpěvačku Lady Gaga nikdy neuvidíme v kostýmu vánočního stromku či ozdoby. Ona totiž Vánoce přímo nesnáší. Je to nejméně oblíbeným obdobím roku, který vždycky přetrpí. Jakmile začne Silvestr, je šťastná, že je vše pryč. A když potká Santu Clause? Nejraději by ho propíchla podpatkem.


Lady Gaga koncertovala tento týden v londýnské O2 aréně a předvedla tam píseň Merry Christmas Everyone od Shakin´ Stevens. Ovšem po svém vystoupení oznámila fanouškům, že Vánoce nemá ráda. Nebylo to ale překvapující, protože už během písně vytáhla z publika figurínu Santy Clause a urvala mu hlavu. Pak si na Santu stoupla svými jehlovými podpatky a zařvala: "Nenávidím Vánoce!"

Gaga se v Londýně také nečekaně objevila na koncertu skupiny Semi Precious Weapons, kdy ji frontman skupiny Justin Tranter přivítal slovy: "Moje sestra, moje spřízněná duše, Lady fucking Gaga!"

Nina, Miley a Fergie ve stejné póze

11. prosince 2010 v 19:31 Zajímavosti
Tohohle jsem si všimla už dávno a tak jsem si našla fotky, které jsem dala dohromady a můžete posoudit, že jsou opravdu ve stejné póze...Nina - promo fotka ze slavného seriálu Upíří deníky
Miley z videoklipu Can't Be Tamed a taky Fergie z videoklipu Meet Me Halfway
DeniCZa.blog.cz

pixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka