Chceš vyměnit klikací ikonku? Tak zde
_____________


Duben 2009


Upozornění do soutěže

28. dubna 2009 v 20:33 Ostatní
Ahoj chci vám oznámit, že ten kdo ještě nezveřejnil na svém blogu ten výyrobek, tak už ho pls zveřejněte nebo vás budu muset vyloučit ze soutěže!
1. kolo jsem chtěla zahájit v pondělí k večeru, tak jak jsem psala, ale neměla jsem všechny výrobky, tak je už pls udělejte ať můžu udělat 1. kolo.

Od koho mám výrobky:
Janinka
Bedule
cicuSH*
ksanda
petulka and anetka
Lissie
Terka
Terushka

Od koho výrobky nemám:
HaPpY vErCa - odhlášena
denissa-smsiek - odhlášena
Đany - odhlášena

PS: Jinak ti, co se chtějí přihlásit také, tak máte ještě možnost.

1. Soutěž o hlasování

25. dubna 2009 v 17:53 Ostatní
Ahojky tato soutež už tu byla jednou, ale nikdo se do ní nepřihlásil, tak jsem ji pak stejně smazala a je tu znova, tak doufám, že se do ní přihlásíte.

Soutež spočívá v tom, že si budete muset vybrat nějakou celebritu a z ní udělat směšnej obrázek, ale můžete i nesměšnej je to na vás jako já udělala s Gwen Stefani kdysi kočičku:
NÁVOD: 1) Vyberete si nějakou celebritu, z které chcete udělat směšnej nebo nesměšnej obrázek.
2) Otevřete si např. malování, tam dáte ten obrázek a nějak ho upravíte (směšně nebo nesměšně) můžete i použít různé barvy.
3) Pak si to někde uložíte a dáte na blog, napíšete komentář, že už to máte hotový a já se půjdu podívat na váš blog, uložím a až tu bude přihlášených více lidí, tak ty vaše výtvory zveřejním a bude se hlasovat o ten nej. Jestli se někteří ptáte na kolik kol to bude, tak ještě uvidím možná na 3 kola. Kdo bude mít v 1. kole nejmíň počet hlasů, tak vypadává. A zahajuje se další kolo a pak další mno a ten kdo získá nejvíc počet hlasů, tak ten prostě vyhrává a dostane diplomek, možná i avatar... a ten, který vypadne dostane taky cenku, ale jen jednu. a nebo něco menšího za účast.Kdo se chcete zúčasnit vyplňte do komentářů tohle: 1) Jméno nebo přezdívku
2) blog
3) V případě kdybys vyhrál/a, co na cenu? (co za cenu vymyslím já)

PS: A nezapomeňte mi napsat do komentářů, že už to máte zveřejněný na blogu ten výtvor ať si to můžu uložit.


Gwen - pár videoklipů v soukromí

24. dubna 2009 v 18:35 Videoklipy Gwen
Gwen Stefani, Gavin Rossdale & Kingston Shopping In London

ke komentářům

19. dubna 2009 v 18:18 Moje kecy
Ahoj chci vám jen říct hlavně mím SB, že když vám chci napsat nějakej komentář, tak to pak odešlu a celkem často se mi tam objevuje tohle:
Ukazuje se vám to taky??? Hrozně by mě to zajímalo.
Jinak budu asi muset chodit přej jinej internet, abych ty komentáře psala bez problémů. Já chodím totiž před Operu.

PS: Nevíte, co mám udělat abych ty komentáře psala bez problémů tzv. neobjevoval se tam ten rámeček?

MADONNA OPĚT SPADLA Z KONĚ

19. dubna 2009 v 10:10 Extra s Madonnou
Popová královna a milovnice koní Madonna včera před půl pátou odpoledne znovu spadla z koně. Stalo se tak na farmě jejího fotografa a přítele Stevena Kleina v Bridgehamptonu, kde trávila s dětmi slunečný den. Koně překvapil fotograf, který byl schovaný v křoví, aby získal exkluzivní fotky. Mezi přítomnými, kteří se kolem zpěvačky seběhli a snažili jí pomoci, než dorazila sanitka, byl i dvaadvacetiletý Jesus Luz. Poté byla Madonna odvezena po boku s Kleinem do nemocnice v Southamptonu. Její zranění naštěstí nejsou tak vážná jako po nehodě před čtyřmi roky, po vyšetření byla zpěvačka propuštěna do domácího ošetřování.

Můj 3. vytvořený design - DOGS

18. dubna 2009 v 19:59 Designy blogu
Je tu new design a s pejskama líbí se vám?
Pár videoklipů

15. dubna 2009 v 21:45 The Ting Tings
That's not my name


O skupině - The Ting Tings

15. dubna 2009 v 21:30 The Ting Tings
Elektropopová dvojka The Ting Tings se se svým debutovým albem We Started Nothing dokázala vyšvihnout na první příčku britského žebříčku. We Started Nothing vyšlo 19. května 2008. Jejich tanečně laděnou hudbu odpichuje přidrzlý zpěv zpěvačky a kytaristky Katie White. Druhým členem kapely je Jules De Martino, bubeník, kytarista a druhý zpěvák skupiny.

Ničení blogů

14. dubna 2009 v 21:22 Koš - co se jinam nevešlo
Chceš se odreagovat?? Můžeš!! Znič blog toho, koho nenávidíš!! (SAMOZDŘEJMĚ JENOM JAKO, ALE TŘEBA TI TO POMŮŽE!) Ničit můžeš ZDE

NÁVOD:

1. Target: vyplň adresu blogu, který chceš zničit
2. Disaster: jakým způsobem ho budeš ničit
3. Control: auto-automatické ovládání
mouse-ovládání myší
4.Sound:on-zapnout zvuk
mute-bez zvuku
velbloudi

11. dubna 2009 v 20:05 Egypt

pyramidy

11. dubna 2009 v 20:03 Egyptfoto 1

11. dubna 2009 v 19:45 Robbie Williams

životopis

11. dubna 2009 v 19:43 Robbie Williams
Povolání: Zpěvák
Věk: 35
Datum narození: 13. 02. 1974
Místo narození: Stoke-on-Trent, Anglie
Znamení: Vodnář
Člen skupiny: Take That
První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům.Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.

Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.

K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You\'re Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.

Známé jsou jeho poměry s osobnostmi jako byl nedávný s Gerri Halliwel, když už nemohl vydržet nápor novinářů svěřil, že se sní vyspal.

Šesté studiové album Robbieho Williamse nese název Intensive Care a vyšlo tři roky po "Escapology". Album přináší spojení s autorem Stephenem Duffym (The Lilac Time), který nahradil Guye Chamberse. Podle slov autora je album částečně inspirováno singlem Louise z roku 1984 od skupiny Human League o muži, který potká na autobusové stanici svou bývalou přítelkyni a vědomí si, že ji stále miluje.

Skladby jako Ghosts, Make Me Pure, úžasná Advertising Space dělají z Intensive Care silně melancholickou a nostalgickou záležitost. Jako by Robbie procházel klíčovými skladbami svého mládí - vším od Oran Juice Jonesovým "Rain" k "When Love Breaks Down" od Prefab Sprout.

Podle jeho vlastních slov je pro něho v životě nejdůležitější rodina - rodiče, sestra Sally a nevlastní sestra Peta Thorn Williams. "Bez jejich podpory bych byl již dávno na dně!" říká Robbie.

Zajímavosti:
Rodina: Matka - Janet, Otec - Peter a sestra - Sally
Základní škola: Mill Hill Primary School, Sunnyside Avenue, Tunstall.
Střední škola: St. Margaret Ward High School, Little Chell Lane, Tunst


Lady Gaga podepsala fanouškovi penis?

11. dubna 2009 v 11:20 Extra s Lady

Třiadvacetiletou americkou zpěvačku Lady GaGa nedávno požádal fanoušek, aby se mu podepsala na jeho intimní místa. Ona vyhověla. Popová zpěvačka se netají tím, že není právě vyznavačkou spodního prádla a ráda provokuje až příliš krátkými šortkami. Ty nosí nejen na koncertech, ale také v nich vyráží do ulic. Tentokrát však byla v rozpacích sama a přiznává, že úplně zčervenala, když za ní jeden z fanoušků po jejím koncertu v Kanadě přišel s tímto drzým přáním.

Podpis se vešel
"Když říkám, že nejpodivnější místo, kam jsem se kdy podepsala, byl mužský penis, cítím se opravdu zvláštně," směje se zpěvačka.

"Po koncertu v Kanadě jsem se v zákulisí setkala s fanoušky a udělala malou autogramiádu. Vtom se objevil a bez ostychu s tím šel ven. Myslím, že jsem měla dost místa podepsat se celým jménem Lady GaGa, ale moc si to nepamatuji," podotýká Lady GaGa.

"Smála jsem se tak, že jsem sotva popadala dech," vzpomíná na svůj zvláštní zážitek popová hvězdička a dodává: "Možná to tam ještě je, kdo ví? Bylo to centrofixem."

Odmítá pozvánky na rande
Nedávno se nechala slyšet, že odmítá jakékoliv obdivovatele ještě dříve, než ji pozvou na rande.

"Nedám jim ani tu šanci, aby zkusili jakoukoliv seznamovací formulku. Rovnou jim říkám 'Ne!', ještě než promluví. Dělám to tak vždycky," tvrdí zpěvačka, která své jméno odvodila ze skladby skupiny Queen Radio GaGa.

pixelka:
Vyměněné ikonky:of. stránka Jennifer
of. stránka Marka